Technologia
pryzmat Firma Reflexite dokonała wynalazku materiałów opartych na pryzmie tzn. ostrosłupie i po ponad 30 latach dostarczamy teraz produkty o najlepszej możliwej widoczności zarówno w ciągu dnia, jak i w porze nocnej, przy złym oświetleniu i w niekorzystnych warunkach pogodowych.

Firma Reflexite jest jedynym producentem oferującym korzyści wynikające z tej znakomitej technologii będącej rezultatem wieloletniego doświadczenia, technicznej innowacyjności i najwyższej uwagi, jaką firma poświęca zaspokojeniu potrzeb klientów.

Technologia pryzmatyczna wykorzystuje zjawisko załamania światła na wewnętrznych powierzchniach ostrosłupa. Zanim światło zostanie odbite i powróci do swojego źródła, uderza kolejno w trzy powierzchnie ostrosłupa.

Odbicie światła jest wzmacniane przez dokładne ustawienie mikroskopijnych ostrosłupów, jak to wydać pod mikroskopem. Gospodarcze wykorzystanie mikropryzmatów na płaszczyznach zapewnia najwyższy standard odbijania światła. Technologię przyszłości dostarczamy Państwu dziś.